Haftalık Sınırsız Gerçek Türk Oto Beğeni Aboneliği

Haftalık otomatik türk beğeni paketi aldığınızda 1 hafta (7 gün) boyunca yükleyeceğiz her yeni fotoğraf ve videoya otomatik olarak beğeni gelir. Paylaşım sayı sınırı yoktur, tüm yeni paylaşımlara beğeni gelir.

  • Takipçi sayılarınız ile beğeni sayılarınız arasında denge kurmak için çok idealdir.
  • Artık beğenileri düşünmenize gerek kalmaz, her paylaşım sonrası kendiliğinden 1 hafta boyunca beğeni gelir.
  • Şifrenizi vermeniz gerekmez, başka hesapları takip etmek zorunda kalmazsınız.
Kredi Kartı ile güvenli ödeme (taksit mümkün) ve Havale / EFT / Kartsız Ödeme seçeneklerimiz bulunmaktadır.
Kredi kartı ödemelerinizde güvenli işlem sırasında bankanızdan 3D secure şifresi gelecektir. EFT / Havale ile ödeme yapmak isteyenler için hesap bilgilerimiz sipariş sonrası karşınıza gelecektir. Ortalama aktifleştirme süresi sipariş sonrası 5 dakika ile 1 saat arasında değişmektedir. Ancak siparişlerimizin yoğun olduğu zamanlarda teslim süresi uzayabilir.
Paket açıklamalarında belirtilen süre içerisinde otomatik beğeni paketinin aktifleştirilememesi durumunda talebiniz doğrultusunda para iadesi mümkündür. Ancak Instagram tarafından sistem güncellemesi yapılan zamanlarda otomatik beğenilerin sisteme tanımlanmasında normalden fazla gecikme yaşanabilir. Bu gibi durumlarda müşterilerimizin anlayışlı olmalarını rica ediyoruz.
Otomatik beğeni yada kısa adı ile oto beğeni satın alma işlemi bir kez sipariş vereceğiniz ve sonrasını düşünmeyeceğiniz otomatik bir sisteme sahip olmak demektir. Aktifleştirme sonrası 1 hafta boyunca yapacağınız tüm paylaşımlara beğeniler kendiliğinden gelir. 
Eğer günde en az 1 yada daha fazla içerik paylaşıyorsanız her gönderiniz için beğeni almak hem zor hemde masraflı olacaktır. Haftalık otomatik beğeni hem ekonomik hemde her seferinde beğeni konusunu düşünme derdinden kurtaran bir sistemdir.  
Gönderinize gelecek beğenilerin tümü gerçek ve aktif türk kullanıcılardan gelmektedir. Beğeniler paylaşımınızdan sonra ilk yarım saatlik süre içerisinde gelecektir.

Neden Instagram Haftalık Otomatik Türk Beğeni (Oto Beğeni) Almalıyım?

Eğer instagram ‘da sık içerik paylaşan biriyseniz ve paylaşımlarınız için beğeniye ihtiyaç duyuyorsanız her yeni paylaşımınız için beğeni satın almak sizin için emek ve zaman kaybettiren hemde maliyetli bir işlem olacaktır. Bunun yerine 1 hafta (7 gün) boyunca yükleyeceğiniz her yeni fotoğraf ve videoya beğeni gönderilmesini sağlayacak bir instagram haftalık otomatik türk beğeni paketi satın almak çok daha kolay ve maliyeti düşük bir yol olacaktır.

Haftalık instagram oto beğeni aldığınızda 1 hafta boyunca yüklediğiniz her yeni gönderiye gerçek aktif türk beğeni sistemimiz tarafından otomatik olarak içerik paylaşımını takiben ilk yarım saat içinde gönderilir. Aktif ve gerçek türk kullanıcılardan gelecek olan beğeniler profil aktifliğinize de büyük katkı sağlayacak, keşfet ve popüler gönderiler arasında yer almanıza yardımcı olacaktır.