Instagram Aktif Gerçek Türk Takipçi

Profiliniz hesabını kullanan, gerçek Türk kullanıcılar tarafından takip edilir. %60 fazladan takipçi gönderilir. Örneğin 1000 takipçi satın aldığınızda profilinize 1600 takipçi gelecektir.

  • Gerçek Türk takipçilerden oluşan aktif bir profil yapısı oluşturmak için idealdir.
  • Gerçek takipçileri takibi bırakma miktarını telafi için %60 fazladan takipçi gönderilir.
  • Aktif kullanıcı oldukları için beğeni ve yorum yapabilirler. Böylece profil aktifliğine katkı sağlama ihtimalleri vardır.
  • Şifrenizi vermeniz gerekmez, başka hesapları takip etmek zorunda kalmazsınız.
Kredi Kartı ile güvenli ödeme (taksit mümkün) ve Havale / EFT / Kartsız Ödeme seçeneklerimiz bulunmaktadır.
Kredi kartı ödemelerinizde güvenli işlem sırasında bankanızdan 3D secure şifresi gelecektir. EFT / Havale ile ödeme yapmak isteyenler için hesap bilgilerimiz sipariş sonrası karşınıza gelecektir. Ortalama teslim süresi sipariş sonrası 5 dakikadır. Ancak siparişinizde bir hata olması durumunda teslim süresi uzayabilir.
Aktif gerçek türk takipçi siparişlerinizde belirtilen süre içerisinde siparişin teslim edilememesi durumunda talebiniz doğrultusunda ücret iadesi mümkündür. Ancak Instagram tarafından sistem güncellemesi yapılan zamanlarda siparişlerin gönderilmesi normalden daha uzun sürebilmektedir. Bu gibi durumlarda müşterilerimizin anlayışlı olmalarını rica ediyoruz.
Profillerini aktif olarak kullanan, çok sayıda paylaşımları ve kendi takipçileri olan, gerçek profil kullanıcılarına Aktif Gerçek Türk Takipçi denir. Bu kişiler aktif ve gerçek profil sahipleri oldukları için gönderilerinizden hoşlanmaları durumunda beğeni ve yorum yapabilmektedir.
Türk takipçiler profil aktifliğinizi arttırmak istediğiniz durumlarda faydalıdır. Ancak bu kişilerin paylaşımlarınızdan hoşlanmayarak takibi bırakmaları da söz konusu olabilir. Takibi bırakma miktarı profil kaliteniz ile ilgilidir. Ancak %60 fazladan gönderim ile önceden telafi sağlanır.
Aktif Gerçek Türk Takipçi profillerinin türkçe ve anlamlı kullanıcı adları, profil fotoğrafları, kendi paylaşımları ve kendi takipçileri vardır. Yani tamamen aktif ve gerçek kişilerdir.

Neden Instagram Aktif Türk Takipçi Paketi Almalıyım?

Instagram Aktif Gerçek Türk Takipçi satın al, profilin daha aktif hale gelsin ve popülerleşsin. Instagram türk takipçi almak profilinizin takipçi sayısını takipçi aldığınızı belli etmeden arttırmak için çok idealdir. Sizi takip edecek tüm profiller aktif ve gerçek kişilere ait olduğundan son takipçilerinizi inceleyen kişiler takipçi aldığınızdan şüphelenmeyecektir. Profillerini aktif olarak kullanan bu kişiler paylaşımlarınızdan hoşlandıkları taktirde beğeni ve yorum yapabilirler.

Aktif Gerçek Türk Takipçi satın alma konusunda yaşanan en büyük problem takibi bırakmadır. Aktif olarak profillerini kullanan ve sizi takip eden bu kişiler paylaşımlarınızdan hoşlanmayarak sizi takibi bırakabilirler. Ancak biz takibi bırakma konusunda önceden bir telafi sağlamak için siparişinizin en az %60 ‘ı kadar fazla takipçi gönderimi yapıyoruz. Takibi bırakma oranı paylaşım ve profil kaliteniz ile alakalıdır.

Sonradan takibi bırakma konusunda endişeli olan müşterilerimize aktif gerçek türk takipçi almadan önce bot takipçi paketlerimizi incelemelerini tavsiye ediyoruz. Çünkü ilk olarak takipçi sayınızı bot  takipçi ile uygun fiyatla yükselip arkasından aktif gerçek türk türk takipçi satın aldığınızda profilinize gelen türk takipçiler daha kalıcı olacaktır. Ayrıca bot takipçi hizmetimizin düşüşe karşı garantili olması çok büyük bir avantajdır.