Instagram Bot Takipçi (Garantili – Hediyeli)

Bot Takipçi hizmetimiz 3 ay boyunca tüm ciddi takipçi düşüşlerine karşı garantilidir. Dünya genelinden gerçek görünümlü, kaliteli bot profiller sizi takip eder. Kaliteli takipçi gönderildiği için takipçi sayınızda ciddi bir düşüş olmaz. Bot takipçi aldığınızın belli olmaması için işlem bitiminde botları kamufle edecek yani gizleyecek siparişin %10 miktarı kadar gerçek türk takipçi hediyesi vardır.

  • Uygun bir bütçe ile yüksek takipçi sayılarına çıkmak için idealdir. Dünya genelinden kaliteli takipçilerdir.
  • Bot takipçileri kamufle için işlem bitiminde hediye gerçek türk takipçi gönderimi yapılır. Bot takipçi aldığınız belli olmaz.
  • Şifrenizi vermeniz gerekmez, başka hesapları takip etmek zorunda kalmazsınız.

Kredi Kartı ile güvenli ödeme (taksit mümkün) ve Havale / EFT / Kartsız Ödeme seçeneklerimiz bulunmaktadır.
Kredi kartı ödemelerinizde güvenli işlem sırasında bankanızdan 3D secure şifresi gelecektir. EFT / Havale ile ödeme yapmak isteyenler için hesap bilgilerimiz sipariş sonrası karşınıza gelecektir. Ortalama işleme başlama süresi sipariş sonrası 15 dakika ile 1 saat arasında değişmektedir.

Bot takipçi siparişlerinizde belirtilen süre içerisinde siparişin teslim edilememesi durumunda talebiniz doğrultusunda ücret iadesi mümkündür. Ancak Instagram tarafından sistem güncellemesi yapılan zamanlarda siparişlerin gönderilmesi normalden daha uzun sürebilmektedir. Bu gibi durumlarda müşterilerimizin anlayışlı olmalarını rica ediyoruz.
Instagram ‘da takip yaptırmak amacı ile açılan hesaplara bot hesap adı verilir. Sadece takip yaptırmak için açılan gerçek profil görünümlü bu hesaplar sistemimiz tarafından yönlendirilir.
Bot hesaplar sistemimizin kontrolünde olduğu için rahatlıkla yönlendirilebilmektedir ve bu nedenle bot takipçi uygun fiyatlıdır. Yüksek takipçi sayılarına ekonomik yoldan ulaşmak için çok idealdir.
Dünya genelinden farklı ülkelerden açılmış, çoğunluğu profil fotoğrafına ve gönderilere sahip çok kaliteli hesaplardır.

Neden Instagram Yabancı Bot Takipçi Satın Almalıyım?

Instagram Bot Takipçi satın almak takipçi sayınızı hızlı ve ekonomik bir şekilde arttırmak için çok uygundur. Profilinizi dünya genelinden takip yaptırmak için açılmış hesaplar takip eder. Çoğunluğu profil fotoğrafına sahip olan ve gönderileri bulunan hesaplar sistemimiz tarafından profilinize yönlendirilir. Instagram ‘da sizi takip eden kişileri inceleyen biri en üstte sizi en son takip eden kişileri görecektir. Takipçi listenizi inceleyenler tarafından takipçi aldığınızın anlaşılmaması için tüm bot takipçi paketlerimiz ile birlikte aktif gerçek türk takipçi hediye edilmektedir. Hediye türk takipçileriniz en son gönderileceğinden takipçi listenizi inceleyen bir kişi aktif türk takipçileri görecektir ve böylece bot takipçiler gizlenmiş olacaktır.

Yabancı bot takipçi satın almak aktif türk takipçiye göre avantajlıdır. Aktif Gerçek Türk Takipçi satın aldığınızda sizi takip edecek profiller gerçek kişilere ait olduğu için takibi bırakmalar ve dolayısı ile takipçi sayısında ciddi ve hızlı azalmalar yaşanabilmektedir. Ancak yabancı bot takipçide takibi bırakma söz konusu olmaz. Çünkü türk bot profiller tamamen sistemimizin kontrolündedir. Instagram ‘ın bot profillerde temizlik yapmasından dolayı yabancı bot takipçi alımı sonrasında bazı dönemlerde takipçi sayısında düşüş gözlemlenebilmektedir. Ancak bu oran aktif gerçek türk takipçiye göre çok çok az olmaktadır. Firmamızın bot takipçi aldıktan sonraki 3 aylık süre boyunca ciddi şekilde takipçi azalması durumunda toplam 3 kez yeniden gönderim garantisi vardır.