Kredili Otomatik Bot Beğeni Aboneliği (Hediyeli)

Krediniz yani paylaşım adedi hakkınız dolana kadar her yeni fotoğraf ve videoya paylaşımınıza otomatik olarak dünya genelinden bot hesaplardan beğeni gelir. Hakkınız kullanmak için süre sınırlaması yoktur. Çok sık paylaşım yapmayanlar için avantajlıdır. Bot profillerin gizlenmesi için her işlemin sonunda %10 gerçek türk beğeni hediye olarak gelir.

  • Bot beğeniler ekonomiktir ve kamufle türk beğeni hediyemiz sayesinde bot beğeni aldığınız belli olmaz.
  • Artık beğenileri düşünmenize gerek kalmaz, her paylaşım sonrası kendiliğinden gelir.
  • Şifrenizi vermeniz gerekmez, başka hesapları takip etmek zorunda kalmazsınız.
Kredi Kartı ile güvenli ödeme (taksit mümkün) ve Havale / EFT / Kartsız Ödeme seçeneklerimiz bulunmaktadır.
Kredi kartı ödemelerinizde güvenli işlem sırasında bankanızdan 3D secure şifresi gelecektir. EFT / Havale ile ödeme yapmak isteyenler için hesap bilgilerimiz sipariş sonrası karşınıza gelecektir. Ortalama paket aktifleştirme süresi sipariş sonrası 5 dakika ile 1 saat arasında değişmektedir. Ancak siparişlerimizin yoğun olduğu zamanlarda teslim süresi uzayabilir.
Sipariş sonrası 6 saat içinde otomatik beğenilerin aktifleştirilememesi durumunda para iadesi mümkündür. Ancak Instagram tarafından sistem güncellemesi yapılan zamanlarda otomatik beğenilerin sisteme tanımlanmasında normalden fazla gecikme yaşanabilir. Bu gibi durumlarda müşterilerimizin anlayışlı olmalarını rica ediyoruz.
Otomatik beğeni yada kısa adı ile oto beğeni satın alma işlemi sipariş verdikten sonra artık beğenileri düşünmek zorunda kalmayacağınız otomatik bir sisteme sahip olmak demektir. Aktifleştirme sonrası seçtiğiniz adet kadar yeni gönderinize beğeniler otomatik olarak gelir. 
Eğer birkaç günde bir yeni gönderi paylaşıyorsanız aylık otomatik türk beğeni sizin için pahalı olacaktır. Bot Otomatik beğeni hem ekonomik hemde sizi her seferinde beğeni konusunu düşünme derdinden kurtaran bir sistemdir.  
Gönderinize gelecek beğenileri dünya genelinden farklı ülkelerden beğeni yaptırmak amacı ile açılmış bot profillerden gelir. Beğeniler paylaşımınızdan sonra ortalama 30dk içinde gelecektir. Kamufle amaçlı hediye türk beğenileriniz bot beğeni gönderimi sonrası gelecektir.

Neden Instagram Otomatik Bot Beğeni (Oto Beğeni) Almalıyım?

Eğer instagram ‘da sık içerik paylaşan biri değilseniz ancak paylaşımlarınız için beğeniye ihtiyaç duyuyorsanız her yeni paylaşımınız için beğeni paketi satın almak sizin için emek ve zaman kaybettiren hemde maliyetli bir işlem olacaktır. Bunun yerine sonraki kaç paylaşım için beğeni istediğinizi seçerek sipariş verebileceğiniz bir otomatik bot beğeni paketi satın alarak yeni paylaşımlarınıza beğeni gönderilmesini sağlayabilirsiniz. Çok sık paylaşım yapmayanlar ve yüksek beğeni hedefleyip keşfete çıkmak isteyenşer için dünya genelinden kullanıcılardan gelecek instagram otomatik bot beğeni satın alma seçeneğimiz aylık türk otomatik beğeni paketlerine göre daha ekonomik olacaktır.

Otomatik bot beğeni paketi satın aldığınızda seçtiğiniz gönderi adetine ulaşıncaya kadar yüklediğiniz her yeni içeriğe beğeni sistemimiz tarafından otomatik olarak içerik paylaşımını takiben ilk 10 dakika içinde beğeni gönderimi yapılır.