Otomatik Dünya Geneli Gerçek Takipçi

Takipçi aldığınızın belli olmaması için takipçi gönderimini 1 hafta, 2 hafta, 3 hafta, 1 ay gibi süreçlere yayarak doğal görünümlü bir artış sağlayan hizmetimizdir. Yabancı profiller işlem bitiminde hediye olarak gönderilen gerçek türk profiller sayesinde gizlenir, takipçi aldığınız belli olmaz.

  • Takipçi sayınızı yavaş yavaş, dikkat çekmeyecek şekilde arttırmak için idealdir.
  • Doğal görünümlü bir artış sağlandığı için takipçi aldığınız belli olmaz.
  • Takipçi gelmesini istediğiniz süreci kendiniz belirleyebilirsiniz.
  • Şifrenizi vermeniz gerekmez, başka hesapları takip etmek zorunda kalmazsınız.
Kredi Kartı ile güvenli ödeme (taksit mümkün) ve Havale / EFT / Kartsız Ödeme seçeneklerimiz bulunmaktadır.
Kredi kartı ödemelerinizde güvenli işlem sırasında bankanızdan 3D secure şifresi gelecektir. EFT / Havale ile ödeme yapmak isteyenler için hesap bilgilerimiz sipariş sonrası karşınıza gelecektir. Ortalama paket aktifleştirme süresi sipariş sonrası 5 dakika ile 1 saat arasında değişmektedir.
Belirtilen süreler içerisinde otomatik takipçi paketinizin aktifleştirilememesi durumunda talebiniz doğrultusunda para iadesi mümkündür. Takipçi gönderimi için profilinizin herkese açık konumda olması gerekir. Ancak profilinizi gizliye aldığınız günler için hakkınız boşa gitmez. Profiliniz gizli ise gönderim yapılmaz ve hakkınız bir sonraki güne devreder.
Otomatik takipçi, takipçi aldığınızın belli olmaması için hedeflediğiniz takipçi artışının günlere bölünerek sağlanması demektir.
Aldığınız takipçinin bir anda profilinize gönderilmesi takipçi sayınızın ani bir şekilde artması nedeni ile takipçi aldığınızın belli olması demektir. Otomatik takipçide artış günlere bölündüğü için takipçi alındığı belli olmaz.
Gönderilen takipçiler dünya genelinden gerçek, yani profillerini aktif olarak kullanan kişilerdir.