Dünya Geneli Gerçek Takipçi (Hediyeli)

Dünya genelinden gerçek,aktif profiller takip eder. Gerçek türk takipçiye göre uygun fiyatlıdır ve ciddi takipçi düşüşü yaşanmaz. Yabancı takipçi aldığınızın belli olmaması için işlem bitiminde yabancı takipçileri gizleyecek %10 gerçek türk takipçi hediyesi vardır.

  • Uygun bir bütçe ile yüksek takipçi sayılarına çıkmak için idealdir. Dünya genelinden kaliteli gerçek takipçilerdir.
  • Yabancı takipçileri gizlemek için işlem bitiminde hediye gerçek türk takipçi gönderimi yapılır. Yabancı takipçi aldığınız belli olmaz.
  • Şifrenizi vermeniz gerekmez, başka hesapları takip etmek zorunda kalmazsınız.

Kredi Kartı ile güvenli ödeme (taksit mümkün) ve Havale / EFT / Kartsız Ödeme seçeneklerimiz bulunmaktadır.
Kredi kartı ödemelerinizde güvenli işlem sırasında bankanızdan 3D secure şifresi gelecektir. EFT / Havale ile ödeme yapmak isteyenler için hesap bilgilerimiz sipariş sonrası karşınıza gelecektir. Ortalama işleme başlama süresi ödeme sonrası 5 dakikadır.

Dünya geneli gerçek türk takipçi siparişlerinizde belirtilen süre içerisinde siparişin teslim edilememesi durumunda talebiniz doğrultusunda ücret iadesi mümkündür. Ancak Instagram tarafından sistem güncellemesi yapılan zamanlarda siparişlerin gönderilmesi normalden daha uzun sürebilmektedir. Bu gibi durumlarda müşterilerimizin anlayışlı olmalarını rica ediyoruz.
Yabancı gerçek takipçi Dünya genelinden çeşitli ülkelerden profillerini aktif olarak kullanan kişilerdir.
Yabancı gerçek takipçiler gerçek türk takipçiler gibi yoğun şekilde takibi bırakmadıkları için avantajlıdır.  
Dünya genelinden farklı ülkelerden aktif ve kaliteli hesaplardır.

Neden Dünya Geneli Gerçek Takipçi Satın Almalıyım?

Instagram gerçek takipçi satın almak takipçi sayınızı çok hızlı ve ekonomik bir şekilde arttırmak için çok uygundur. Dünya genelinde aktif ve gerçek kişiler sizi takip eder. Bu kişiler paylaşımlarınızı beğenmeleri halinde beğeni ve yorum da yapabilirler. Aktif bir profil yapısı oluşturmak isteyenler için çok idealdir. Yabancı gerçek takipçiler gerçek türk takipçiler gibi yoğun bir şekilde takibi bırakmadıkları için takipçi sayınızda ciddi bir düşüş olmaz.

Yabancı takipçi satın aldığınızın belli olmasından korkuyorsanız endişe etmenize hiç gerek yok. Çünkü tüm yabancı gerçek takipçi paketlerimizde işlem bitiminde yabancı takipçileri saklamak için sipariş miktarının %10 ‘u kadar gerçek türk takipçi hediye edilir. Hediye edilen bu gerçek türk takipçiler yabancı gerçek takipçileri gizleyerek sizi son takip edenleri inceleyenlerin gerçek türk takipçileri görmesini sağlar.